Dzień Dziecka
w MOLO Resort

3 czerwca 2023

 

Czy wiesz, że nadchodzi wyjątkowy dzień, który jest dedykowany najważniejszym istotom na świecie – naszym kochanym dzieciom? Molo Resort zaprasza Cię i Twoją rodzinę na niezapomniane świętowanie Dnia Dziecka! Przygotowaliśmy dla Was fantastyczne atrakcje, które rozbudzą wyobraźnię, dostarczą radości i zapewnią niezapomniane wspomnienia.

W sobotę 3-go czerwca, od godziny 14:00 do 19:00, nasz ośrodek przemieni się w krainę rozrywki dla najmłodszych.

 

W programie:

  • 🏰 Zamek Dmuchany: Wasze dzieci będą mogły wspiąć się na tę wspaniałą konstrukcję, skakać i bawić się na dmuchanych  zjeżdżalniach.
  • 🍬 Galaretki dla najmłodszych: W naszej słodkiej krainie czeka na Was wybór pysznych galaretek, które z pewnością zasmakują maluchom.
  • 🎨 Malowanie Twarzy. Twarz Twojego dziecka stanie się prawdziwym dziełem sztuki!
  • 🎈 Skręcanie Balonów: Balony to symbol radości i zabawy! Nasi utalentowani animatorzy będą tworzyć niezwykłe postaci i kształty z balonów, które dzieci będą mogły zabrać do domu jako pamiątkę tego wyjątkowego dnia.
  • 🍭 Wata Cukrowa: Nie może zabraknąć słodkich przyjemności w Dniu Dziecka! Nasza wata cukrowa będzie doskonałym słodkim dodatkiem do radosnych chwil spędzonych w Molo Resort.
  • 📸 Fotobudka: o Godzinie 15:00 – 16:00 Zapewniamy również specjalną strefę , gdzie dzieci będą mogły uwiecznić swoje uśmiechy, pozytywne emocje i piękne wspomnienia. Zróbcie sobie pamiątkowy filmik, który będziecie mogli obejrzeć jeszcze długo po tym wyjątkowym dniu

i wiele innych atrakcji.

KONTAKT

tel. 33 432 25 01

KONTAKT

hotel@czasnamolo.pl

LOKALIZACJA

Molo Resort
ul. Główna 231 A
32-608 Osiek

JAK DOJECHAĆ

N49° 56′ 42.5374″ E19° 16′ 30.2327″
49.94514928 19.27506464

„Rozbudowa oferty turystyczno-rekreacyjnej kompleksu MOLO w Osieku poprzez zakup nowego wyposażenia strefy Wellness&SPA, stworzenie zespołu atrakcji na świeżym powietrzu (mini plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnia dmuchana, siłownia terenowa) oraz wdrożenie systemu teleinformatycznego służącego do obsługi gości i poprawy funkcjonowania kompleksu.”