fb

Wyjątkowe miejsce

Basen zewnętrzny

ZJEŻDŻALNIA 70M

BASEN DLA NAJMŁODSZYCH

BEACH BAR

Błękitna woda i wyjątkowy klimat

Egzotyka na wyciągnięcie ręki

Marzą Wam się Hawaje lub plaża na egzotycznej wyspie? Zapraszamy na basen w MOLO! Błękitna woda, wygodne leżaki, parasole i świetnie wyposażone beach bary pozwolą Wam poczuć się, jak na wakacjach w ciepłych krajach! Nic tylko rozłożyć ręcznik i odprężyć się w promieniach słońca!

Na terenie basenu znajdziecie atrakcje dla całej rodziny. 70 m zjeżdżalnia, to ulubione miejsce nastolatków, a brodzik o głębokości 40 cm kochają maluchy. Wokół basenu z łatwością rozłożycie ręcznik lub wypożyczony leżak. A gdy tylko zgłodnieje lub zachce Wam się pić, to czekają na Was dwa beach bary, w których poza zimnymi napojami znajdziecie także sałatki owocowe, słone i słodkie szybkie przekąski oraz dania na jeden gryz.

Teren basenu odgrodzony jest bramką i w całości strzeżony. O Wasze bezpieczeństwo w wodzie dbają ratownicy. Dla komfortu przebywających na basenie na teren kąpieliska wpuszczamy ograniczoną liczbę osób. Jeśli dojdzie do limitu zamykamy bramki, dopóki się nie rozluźni. Dlatego polecamy śledzić nagrania z kamer na żywo oraz przybywać na basen w godzinach porannych. Uspokajamy jednak: sytuacje, w których nie wpuszczamy na basen ze względów bezpieczeństwa zdarzają się rzadko!

A gdy zgłodniejecie od plażowania i zabaw w wodzie zapraszamy do restauracji MOLO na tradycyjne dania w nowoczesnym stylu oraz klubu alter MOLO, gdzie mamy dla Was pizzę, burgery, sałatki, desery i wiele więcej! Przed wejściem do restauracji i klubu prosimy o założenie stroju dziennego – ze względu na Gości przebywających w tych miejscach osoby w garderobie plażowej nie będą obsługiwane.

Sezon basenowy zaczynamy w czerwcu, wraz z dłużej utrzymującą się, sprzyjającą pogodą. W przypadku złej aury – deszczu, silnego wiatru, niskiej temperatury – basen będzie zamknięty. Aktualne informacje zawsze znajdziecie na naszym fanpage’u. Na terenie basenu organizujemy także wydarzenie Nocny Basen, podczas którego bawimy się nad wodą pod gwiazdami. W przypadku pomyślnego sezonu kąpielisko otwieramy jeszcze do połowy września.

BEACH BARY

Na terenie basenu znajdują się dwa beach bary (drugi otwieramy w piękne, upalne dni). Znajdziecie w nich słone i słodkie przekąski, sałatki, lody, gofry, orzeźwiające napoje oraz kawę. Dla pełnoletnich Gości kąpieliska mamy także piwo i kolorowe drinki. Także z palemką!

WYKONANIE

Nasz basen nie jest wyłożony płytkami! Na jego dnie znajdziecie piasek kwarcowy zalany żywicą. Dzięki temu zwiększone zostało bezpieczeństwo, ponieważ powierzchnia jest antypoślizgowa i przyjemna dla stóp. Wykorzystanie tego materiału dodało także naszemu kąpielisku walorów estetycznych.

GODZINY OTWARCIA

Basen otwarty od 15 czerwca 2024

poniedziałek-piątek 10:00-19:00
sobota, niedziela i święta 10:00-19:00

W razie niesprzyjającej aury (deszcz, burza, niska temperatura) basen będzie zamknięty

Galeria

Cennik

poniedziałek-piątek / sobota, niedziela, święta

NORMALNY

40 zł  / 50 zł

od godziny 16:00

20 zł / 25 zł

ULGOWY*

30 zł  / 40 zł

od godziny 16:00

15 zł  / 20 zł

RODZINNY 2+2

dwoje dorosłych+dwoje dzieci

120 zł / 160 zł

RODZINNY 2+3

dwoje dorosłych+troje dzieci

150 zł / 200 zł

GOŚCIE KEMPINGU

30 zł / 40 zł

WYPOŻYCZENIE LEŻAKA

Mały drewniany: 15 zł
Duży plastikowy: 30 zł

cena za dzień

LICZBA LEŻAKÓW OGRANICZONA

  • dzieci do lat 3 wejście gratis
  • dzieci do lat 13 muszą przebywać pod opieką dorosłych opiekunów

*bilet ulgowy przysługuje:

  • dzieciom od 3-13 lat
  • młodzieży 14-18 lat za okazaniem legitymacji szkolnej
  • osobom powyżej 65 roku życia za okazaniem dokumentu tożsamości
  • osobom niepełnosprawnym (stopień umiarkowany i znaczny) za okazaniem dokumentu potwierdzającego status osoby niepełnosprawnej

KONTAKT

tel. 33 432 25 12

OCENA JAKOŚCI WODY

Dbamy o jakość wody w basenie

LOKALIZACJA

Molo Resort
ul. Główna 231 A
32-608 Osiek

JAK DOJECHAĆ

N49° 56′ 42.5374″ E19° 16′ 30.2327″
49.94514928 19.27506464

„Rozbudowa oferty turystyczno-rekreacyjnej kompleksu MOLO w Osieku poprzez zakup nowego wyposażenia strefy Wellness&SPA, stworzenie zespołu atrakcji na świeżym powietrzu (mini plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnia dmuchana, siłownia terenowa) oraz wdrożenie systemu teleinformatycznego służącego do obsługi gości i poprawy funkcjonowania kompleksu.”