Elegancja i nowoczesność

Restauracja MOLO

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

ESTETYCZNE WNĘTRZE

AUTORSKA KUCHNIA

Miejsce ze smakiem

Zapraszamy Was do naszej restauracji z widokiem na piękny zalew. Zadbaliśmy o wyjątkową atmosferę poprzez elegancki wystrój wnętrz, profesjonalną obsługę oraz dopracowane menu stworzone przez naszego szefa kuchni. W daniach inspirowanych różnymi regionami świata znajdziecie świeże produkty sezonowe od sprawdzonych dostawców. W letnie popołudnia zapraszamy na taras oraz molo obmywane szumiącą wodą zalewu. Wszystko to sprawia, że wizyty w naszej restauracji, to idealny sposób na spędzenie wyjątkowych chwil z najbliższymi.

Wszystkie posiłki przygotowujemy na świeżo, a na prośbę gości możemy dostosować je do indywidualnych potrzeb (np. w wersji bezglutenowej bądź dla diabetyków).

Estetyczne i nowoczesne wnętrze restauracji stworzyliśmy z myślą o spotkaniach w gronie rodziny i przyjaciół. Dlatego lokal ma dwa poziomy, duże stoliki, wygodne krzesła i loże. Dla najmłodszych zadbaliśmy także o kącik zabaw. Z restauracji rozciąga się widok na zalew, nocą pięknie podświetlany. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że w restauracji MOLO odnajdziecie wyjątkową atmosferę, którą zapragniecie poczuć jeszcze raz.

}

GODZINY OTWARCIA

codziennie
11:00 – 21:00

 

l

REZERWACJA

Rezerwację przyjmujemy minimum na 1 dzień przed planowaną datą wizyty w naszej restauracji.

Prosimy o kontakt pod numerem: 33 432 25 10

Zapytaj o dostępność miejsca

Informacja: Po przesłaniu powyższego formularza prosimy oczekiwać na potwierdzenie dostępności miejsca w podanym terminie Wysłanie formularza, nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Galeria

KONTAKT

tel. 33 432 25 10

KONTAKT

restauracja@czasnamolo.pl

LOKALIZACJA

Molo Resort
ul. Główna 231 A
32-608 Osiek

JAK DOJECHAĆ

N49° 56′ 42.5374″ E19° 16′ 30.2327″
49.94514928 19.27506464

„Rozbudowa oferty turystyczno-rekreacyjnej kompleksu MOLO w Osieku poprzez zakup nowego wyposażenia strefy Wellness&SPA, stworzenie zespołu atrakcji na świeżym powietrzu (mini plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnia dmuchana, siłownia terenowa) oraz wdrożenie systemu teleinformatycznego służącego do obsługi gości i poprawy funkcjonowania kompleksu.”