fb

Jakość, komfort, nowoczesność

Hotel MOLO

29 POKOI

5 APARTAMENTÓW

SPA

ATRAKCJE

Wyjątkowe miejsce

Molo Resort to połączenie desingu i fantastycznej architektury wkomponowanej w malowniczy krajobraz zalewu Beskidzkiego. Wyjątkowy charakter miejsca zapewnia swobodną i kameralną atmosferę a dogodny dojazd czynią Resort Molo doskonałym miejscem zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i organizację konferencji i bankietów.

Na Gości czeka wiele atrakcji – kręgielnia, bilard, wellness&spa oraz bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne (basen zewnętrzny, korty tenisowe, rowerki wodne, rowery czy lodowisko w okresie zimowym)

Lokalizacja

Położony w małopolskim Osieku Molo Resort to doskonała bazwa wypadowa do okolicznych atrakcji turystycznych i rozrywkowych. To tylko 15km od Oświęcimia i obozu Auschwitz-Birkenau,  20 km od Wadowic i domu Jana Pawła II. Do największego Parku rozrywki Energylandii w Zatorze nasi goście dojadą w niespełna 20 minut

Pokoje

Hotel Molo posiada 29 komfortowo urządzonych, klimatyzowanych pokoi oraz 5 luksusowych apartamentów z widokiem na malowniczy zalew.

Atrakcje

Wyjątkowe kąpielisko w sezonie letnim, hotelowe spa, rowerki wodne, tenis ziemny, rowery, restauracja, kręgle czy bilard, a w sezonie zimowym kryte lodowisko – to wszystko znajdziecie w Molo Resort.

Galeria

KONTAKT

tel. 33 432 25 01
hotel@czasnamolo.pl

LOKALIZACJA

Molo Resort
ul. Główna 231 A
32-608 Osiek

JAK DOJECHAĆ

N49° 56′ 42.5374″ E19° 16′ 30.2327″
49.94514928 19.27506464

„Rozbudowa oferty turystyczno-rekreacyjnej kompleksu MOLO w Osieku poprzez zakup nowego wyposażenia strefy Wellness&SPA, stworzenie zespołu atrakcji na świeżym powietrzu (mini plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnia dmuchana, siłownia terenowa) oraz wdrożenie systemu teleinformatycznego służącego do obsługi gości i poprawy funkcjonowania kompleksu.”