fb

Namiot eventowy

Chcecie zorganizować doskonałe pikniki rodzinne lub wyjątkowe eventy firmowe na terenie naszego Resortu niezależnie od pogody?

Namiot eventowy Molo Resort o powierzchni 300 m2 to przestronne wnętrze, które doskonale nadaje się do organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

Jego wymiary pozwalają na dostosowanie przestrzeni do Waszych potrzeb, bez względu na to, czy planujecie zorganizować piknik rodzinny czy dużą imprezę firmową.

Nasze możliwości są niemal nieograniczone.
Molo Resort to miejsce, gdzie zapewniamy kompleksową infrastrukturę, aby wszystie wydarzenia były udane pod każdym względem.

Posiadamy własną scenę oraz rozkładany parkiet, które w połączeniu z zestawem ław i stołów zagwarantują, że Wasze wydarzenia będą nie tylko wygodne, ale także stylowe i profesjonalne.

Przyjdźcie i doświadczcie, jak Molo Resort może przekształcić Wasze wyobrażenia w rzeczywistość!

KONFERENCJE/IMPREZY

Paulina Czechowicz
33 432 25 07
509 065 555
p.czechowicz@czasnamolo.pl

LOKALIZACJA

Molo Resort
ul. Główna 231 A
32-608 Osiek

LOKALIZACJA

Molo Resort
ul. Główna 231 A
32-608 Osiek

„Rozbudowa oferty turystyczno-rekreacyjnej kompleksu MOLO w Osieku poprzez zakup nowego wyposażenia strefy Wellness&SPA, stworzenie zespołu atrakcji na świeżym powietrzu (mini plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnia dmuchana, siłownia terenowa) oraz wdrożenie systemu teleinformatycznego służącego do obsługi gości i poprawy funkcjonowania kompleksu.”