fb

Witaj na MOLO

Poczuj się wyjątkowo

CZAS DLA BLISKICH

Resort MOLO, to idealne miejsce na spędzenie chwili z najważniejszymi ludźmi w Waszym życiu. Przestronny hotel, elegancka restauracja, nowoczesny klub oraz wiele atrakcji uprzyjemnią momenty z tymi, na których najbardziej Wam zależy.

CZAS DLA BIZNESU

W Resorcie MOLO znajdziecie trzy nowoczesne i wielofunkcyjne sale z przeznaczeniem na konferencje i szkolenia. A po wytężonej pracy zapraszamy do sali bankietowej, gdzie zorganizujemy dla Was kolacje biznesowe, bale czy imprezy integracyjne.

CZAS NA ŚWIĘTOWANIE

Zaszczytem będzie dla nas towarzyszenie Wam podczas tych najbardziej wyjątkowych chwil: chrzcin, komunii, rocznic. Zajmiemy się organizacją Waszych imprez, tak abyście mogli zrelaksować się w gronie rodziny i najbliższych. Zadbamy o wszystkie szczegóły!

Uprzejmie informujemy iż nasza Firma otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pt.„Budowa kompleksowego obiektu hotelowo-wypoczynkowego nad akwenem wodnym w Osieku, celem stworzenia kompletnego produktu turystycznego” Był on realizowany na podstawie Umowy o dofinansowanie nr MRPO.03.01.03-12-023/12-00/XVI/19/FE/13 zawartej w ramach Małopolskiego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 Całkowita wartość projektu wyniosła 27 602 184,14 zł, a wartość wydatków kwalifikowanych 14 354 846,88 zł. , a wartość otrzymanego dofinansowania wynosi 4 994 051, 22 zł.

„Rozbudowa oferty turystyczno-rekreacyjnej kompleksu MOLO w Osieku poprzez zakup nowego wyposażenia strefy Wellness&SPA, stworzenie zespołu atrakcji na świeżym powietrzu (mini plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnia dmuchana, siłownia terenowa) oraz wdrożenie systemu teleinformatycznego służącego do obsługi gości i poprawy funkcjonowania kompleksu.”